تیتر اخبار  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری یادواره شهید مدافع حرم جاویدالاثر محمد حسین مومنی

یادواره شهید مدافع حرم، محمد حسین مومنی به همت معاونت فرهنگی تربیتی مجتمع امام خمینی(ره) در سالن قدس همراه با درس اخلاق عمومی برگزار گردید. این مراسم با استقبال خوبی از طرف طلاب همراه شد. پیام رییس مجتمع امام خمینی(ره)، حجت الاسلام و المسلمین دکتر زارعان برای این مراسم به شرح ذیل است:

شهیدان والامقام مدافع حرم جایگاهی ویژه در بین شهیدان انقلاب اسلامی تا جنگ تحمیلی و تا شهیدان ترور و دیگر شهیدان مظلوم دارند. اینان در عصری به ندای هل من ناصر امام خود لبیک گفتند که همه کفر و نفاق و دشمنی دشمنان در قبال ایشان قد علم کرده بود. در زمانی به یاری دین خدا برخاستند که تا مدتها حتی تردید دوستان خودی از همراهی ایشان دریغ می ورزید و در عصری به پاخاستند که خشن ترین و وحشی ترین جنایتکاران تاریخ برای خاموش ساختن نور خداوندی هم عهده شده بودند. اینک جا دارد که یاد این عزیزان به درستی حفظ شود و مقام ایشان درخور شانشان پاس داشته شود.

یاد شهید عزیز محمد حسین مومنی و همه شهیدان روحانی مدافع و همه شهیدان مظلوم این راه را گرامی می داریم.

شایان ذکر است که در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین احمدلو معاون فرهنگی مجتمع ضمن خیر مقدم به حضار و پدر شهید در مورد سجایای اخلاقی شهید مومنی به ایراد سخن پرداخت. همچنین در پایان این مراسم نیز از دو تن از جانبازان مدافع حرم تجلیل به عمل آمد.

تشکل فتح المبین – تشکل مدافعان حرم – تشکل امام موسی صدر از تشکل هایی بودند که معاونت فرهنگی را در اجرای این مراسم همراهی کردند. 


 


١١:٠٢ - 1397/02/02    /    شماره : ٩٣٠٣١    /    تعداد نمایش : ٧١٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: